Kurumsal

Türkiye tarım makinaları sektöründe önemli bir rol oynayan Savrukoğlu Ziraat Makinaları ticari faaliyetlerine 1925 yılında başlamıştır. Kurucumuz İbrahim Savrukoğlunun Afyonkarahisarda kurduğu 100 metrekarelik dövme atölyesi ile temelleri atılan firma bugün Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 metrekarelik kapalı alana kurulu modern tesisleri ile tarım makinaları sektöründe faaliyet göstermeye devam etmektedir.Türkiyede  tarımda makinalaşmanın yeni başladığı dönemlerde Ülkenin ilk pulluk okunu üreterek bu sektördeki ilerlemeye yön vererek öncülük eden firmamız 2000 li yıllarda bünyesine dahil ettiği ESMAN PULLUK SANAYİİ VE OKPA DÖVME SANAYİİ şirketleri ile gelişimini büyük bir ivme ile sürdürmektedir.

 

Yüksek kalitedeki işçiliği benzersiz ürünleri ile tarım makinaları sektöründe dünya markalarıyla yarışan SAVRUKOĞLU  asya ve avrupada bir çok ülkede ayrıca ülke içi 80i aşkın bayi ağı ile türk ve dünya çiftçisine hizmet vermektedir.

SavrukoğluZıraatMak. San. Ltd Şti. olarak hedefimiz; tarım sektöründe yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda yarım asırıgeçkin  tecrübemiz ve eğitimli personelimizle kalitemizi en üst seviyeye taşıyarak müşterilerimize en mükemmel hizmeti vermektir.